Dostawa i płatności

Rodzaje i koszty dostawy

Zamówiony towar dostarczany jest przy udziale transportu własnego Misan Sp. J. HPK Siergiej, jak i wyspecjalizowanych firm kurierskich.

Istnieje możliwość odbioru osobistego produktów w prowadzonym przez Misan Sp. J. HPK Siergiej salonie stacjonarnym, którego adres wskazany jest na stronie sklepu internetowego Misan.com.pl w zakładce “O Nas”.

Koszt przesyłki kurierskiej towaru wynosi 15 zł – przy towarach o wadze do 30 kg.

Oferujemy również wysyłkę do Paczkomatów InPost. Koszt wynosi 12.99 zł. Ze względu na ograniczenie gabarytowe 41cm*38cm*64cm nie wszystkie produkty można zamówić z odbiorem w Paczkomacie.

W przypadku towarów o większej wadze i niestandardowych gabarytach i/lub wykonanych z materiałów mało odpornych przesyłkę nadajemy na palecie. Koszty wysyłki paletowej są kalkulowane indywidualnie i mogą odbiegać od wartości podanych w koszyku.

W obrębie Trójmiasta oferujemy własny transport którego cena wynosi 50 zł. Podany koszt nie obejmuje wniesienia. Koszty wniesienia są kalkulowane indywidualnie przy każdym transporcie.

Możliwe są następujące formy płatności:

a) Przy odbiorze – zapłata gotówką lub kartą płatniczą firmie kurierskiej lub w kasie salonu stacjonarnego. W wybranych przypadkach Misan Sp. J. HPK Siergiej zastrzega sobie prawo do dodatkowej weryfikacji telefonicznej tego typu zamówień.

b) Przelew tradycyjny – dla klientów którzy samodzielne logują się do banku internetowego i dokonują płatności, zlecają przelew w placówce banku lub na poczcie. Po złożeniu zamówienia, klient otrzymuje drogą poczty elektronicznej (e-mail) numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. W momencie zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Misan Sp. J. HPK Siergiej, zamówienie jest przekazywane do realizacji w celu skompletowania i przygotowania do wysyłki lub odbioru.

c) Przelewem online – forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu.