Opublikowano Dodaj komentarz

Historia

Misan – Armatura Sanitarna


MISAN
to rodzinna firma z siedzibą w Gdańsku, która od 1992 roku zajmuje się sprzedażą wyposażenia łazienek i techniki grzewczej. W tym czasie udało jej się zdobyć silną ustabilizowaną pozycję na lokalnym trójmiejskim rynku i co dla niej najważniejsze, cieszy się zaufaniem swoich klientów.

Profesjonalna obsługa jest jednym z najważniejszych atutów firmy MISAN. Wykwalifikowani pracownicy zawsze służą pomocą w wyborze odpowiednich produktów, udzielają fachowych porad i dbają o to, aby zakupy były dla klientów przyjemnością.

Szeroka gama produktów to kolejny powód, dla którego warto odwiedzić firmę MISAN. W ofercie znajdują się produkty renomowanych marek, takie jak Geberit, Roca, Grohe, KFA, Koło, Cersanit, Borysowski, Purmo, Kermi, IBP i wiele innych. Dzięki temu każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie od swoich potrzeb i budżetu.

Sklep internetowy firmy MISAN to wygodne rozwiązanie dla osób, które chcą zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. W sklepie można znaleźć cały asortyment dostępny w tradycyjnym punkcie handlowym, a także dodatkowe promocje i rabaty.

Tradycyjny punkt handlowy firmy MISAN to miejsce, gdzie można zobaczyć produkty na żywo i porównać je przed zakupem. Punkt jest podzielony ze względu na oferowany asortyment, dzięki czemu klient może łatwo znaleźć to, czego szuka.

Wśród produktów oferowanych przez firmę znajdują się między innymi:

  • armatura łazienkowa (umywalki, wanny, kabiny prysznicowe, brodziki, baterie, stelaże podtynkowe)
  • armatura kuchenna (baterie, zlewozmywaki, syfony, akcesoria kuchenne)
  • części serwisowe i zamienne (zawory napełniające, spustowe, płytki mocujące)
  • technika grzewcza (kotły gazowe, kotły elektryczne, grzejniki, zawory termostatyczne, instalacje)

Firma MISAN to sprawdzony partner, który oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów, profesjonalną obsługę i atrakcyjne ceny.